Terapie

Terapie dźwiękiem w grupie

Raz w miesiącu zapraszam na specjalną, ponad godzinną savasanę… Przy wibracji mis tybetańskich, dzwonków Koshi, gongu i kiju deszczowym, przy użyciu szamańskich grzechotek i hang drum, wprowadzam was w podróż w głąb siebie, aby nastąpiło uleczenie, oczyszczenie i przygotowanie ciała, umysłu i duszy do jeszcze większego połączenia się ze sobą. Następnie instrumenty i śpiewane przeze mnie mantry rozkręcają siedem podstawowych czakr, czasem również pozostałe. Wszystko zależy od gotowości twojej podświadomości i świadomości. Każdy jest indywidualną jednostką i odczuwa koncert na swój własny sposób. Całość kończy się śpiewaną przeze mnie mantrą podnoszącą częstotliwość wibracji całego organizmu.

Gabinet masażu w Szkole Jogi Małgorzaty Piechowiak

Terapie indywidualne

Masaż dźwiękiem może odbywać się także na sesji indywidualnej, gdzie wibracja mis przenika głęboko przez tkanki ciała ludzkiego w bezpośrednim kontakcie.

Terapia manualna stosowana przeze mnie polega na odblokowywaniu napięć w ciele przez nacisk punktów spustowych z wykorzystaniem wiedzy z zakresu akupresury, masażu tybetańskiego i pracy z energią.

Terapia duchowa to odkrywanie potrzeby duszy, odczytywanie informacji zapisanych w polu morficznym danej osoby, a także korzystanie m.in. z metody dwupunktu, dzięki czemu możemy wspólnie dokonywać zmian niezbędnych do odzyskania spokoju i radości życia.

Zabieg Reiki to uzdrawianie przez nakładanie dłoni w określonych obszarach ciała. Z zabiegu na zabieg, następuje zmiana na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Odczuwalna jest jako rozchodzące się ciepło lub uczucie mrowienia. Energia reiki prowadzi do harmonii, usuwa stres z organizmu, a więc przyczyny większości chorób. Wyrównuje także wibrację wszystkich czakr powodując otwieranie się podświadomości na procesy samouzdrawiania.

Dyplom z kursu Reiki