Terapie

Terapie dźwiękiem w grupie

Raz w miesiącu zapraszam na specjalną, ponad godzinną savasanę… Przy wibracji mis tybetańskich, dzwonków Koshi, gongu i kiju deszczowym, przy użyciu szamańskich grzechotek i hang drum, wprowadzam was w podróż w głąb siebie, aby nastąpiło uleczenie, oczyszczenie i przygotowanie ciała, umysłu i duszy do jeszcze większego połączenia się ze sobą. Następnie instrumenty i śpiewane przeze mnie mantry rozkręcają siedem podstawowych czakr, czasem również pozostałe. Wszystko zależy od gotowości twojej podświadomości i świadomości. Każdy jest indywidualną jednostką i odczuwa koncert na swój własny sposób. Całość kończy się śpiewaną przeze mnie mantrą podnoszącą częstotliwość wibracji całego organizmu.

terapia

Terapie indywidualne

Masaż dźwiękiem może odbywać się także na sesji indywidualnej, gdzie wibracja mis przenika głęboko przez tkanki ciała ludzkiego w bezpośrednim kontakcie.

Terapia manualna stosowana przeze mnie polega na odblokowywaniu napięć w ciele przez nacisk punktów spustowych z wykorzystaniem wiedzy z zakresu akupresury, masażu tybetańskiego i pracy z energią.

Terapia duchowa to odkrywanie potrzeby duszy, odczytywanie informacji zapisanych w polu morficznym danej osoby, a także korzystanie m.in. z metody dwupunktu, dzięki czemu możemy wspólnie dokonywać zmian niezbędnych do odzyskania spokoju i radości życia.

Zabieg Reiki to uzdrawianie przez nakładanie dłoni w określonych obszarach ciała. Z zabiegu na zabieg, następuje zmiana na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Odczuwalna jest jako rozchodzące się ciepło lub uczucie mrowienia. Energia reiki prowadzi do harmonii, usuwa stres z organizmu, a więc przyczyny większości chorób. Wyrównuje także wibrację wszystkich czakr powodując otwieranie się podświadomości na procesy samouzdrawiania.

Dyplom z kursu Reiki