f

RSS

Fitjoga

Naturalna dla człowieka potrzeba poznawania świata i ciągłego rozwoju potwierdza, że kluczem do sukcesu jest…ruch. Dlatego dzielę się ze swoimi gośćmi wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie fitness. Codziennie pomagam, doradzam, wspólnie wyciskamy pot kształtując ciało i charakter.

Zajęcia Fitness to więcej niż ćwiczenia odchudzające. To świetna zabawa połączona z elementami latino, zumby, boksu, gdzie programy tak układam, aby maksymalnie popracować nad zgrabnymi pośladkami, udami i brzuchem. Ale to nie tylko efektywne ćwiczenia odchudzające, to nauka koordynacji i równowagi, szczególnie kiedy wykorzystywane są piłki fitball, step lub małe piłki easy ball. Stosowane obciążenia na ręce pomagają wyrzeźbić ich ładną linię i pozbyć się „falbanek”, aby sukienki odsłaniały piękne ramiona.

Każde zajęcia aerobiku składają się z części w pozycji stojącej z wykorzystaniem dużych piłek fitball i małych easy ball, stepu lub ciężarków, w zależności od chęci uczestników. Łatwe kombinacje kroków, bez tworzenia układów pomagają maksymalnie spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić mięsień serca bez potrzeby zapamiętywania kolejności ćwiczeń. Po tym następuje zejście na matę i wykonywane są ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki. Program fitness kończy się zawsze ćwiczeniami rozciągającymi i relaksem, jak na Szkołę Jogi przystało. Powoduje to, że mięśnie stają się smukłe i elastyczne, a zakwasy minimalne. Dzięki temu pojawia się dobre samopoczucie i chęć do wykonywania codziennych obowiązków.

Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Liczą się chęci. Brak czasu to tylko wymówka.

Do zobaczenia na zajęciach fitness!