Wiosenne oczyszczanie z dietetykiem

1. OCZYSZCZANIE

Obecnie oczyszczanie organizmu nie jest już terapią mało znaną, na którą decydują się jedynie osoby silnie skupione na zdrowym, naturalnym odżywianiu. Cykliczne oczyszczanie dotyczy coraz to większej grupy osób, które dbają o zdrowie u utrzymują kondycję fizyczną na wysokim poziomie.

Wiosną szczególnie warto zająć się wątrobą, dzięki temu, oczyszczamy  organizm i przywracamy do równowagi po ciężkim zimowym i świątecznym pożywieniu cały organizm. 

Przez oczyszczanie pobudzamy metabolizm, przez co znacznie łatwiej jest utrzymać ulubione wagi w czasie wakacji.

Za higienę wewnętrzną odpowiedzialne są jelita, wątroba i nerki. Wymienione organy ściśle ze sobą współpracują i uczestniczą w procesie samooczyszczania organizmu. Należy zadbać, by optymalnie wykonywały swoje zadanie. Systematycznym oczyszczaniem organizmu, zapewnimy prawidłową ich pracę.

Kalkulacja jest prosta: masz oczyszczony organizm – masz lepsze życie i zero problemów z dolegliwościami. Czysty organizm to czysty umysł.

W tym okresie szczególnie należy nie jeść do syta i pilnować aby ostatni posiłek przyjmować popołudniu. Ważne jest również, aby w odpowiedniej porze, czyli bezwzględnie przed 23.00 (godzina maksimum energetycznego pęcherzyka żółciowego) udawać się na spoczynek.

Przede wszystkim powinniśmy oczyścić grube jelita ziołowym błonnikiem pokarmowym, aby stopniowo „wymieść“ z nich wszystkie zalegające od lat szkodliwe złogi i pasożyty.

W czasie oczyszczania jelit, należy uzupełniać pożyteczne bakterie, które utrzymują w równowadze florę bakteryjną, jak również powinniśmy oczyszczać wątrobę takimi wyciągami z ziół jak sylimarin (ekstrakt z ostropestu).

Za pomocą specyficznych naturalnych aminokwasów, witamin i minerałów, oczyszczamy organizm ze szkodliwych metali ciężkich, takich jak ołów i rtęć, oraz innych toksyn.

Zapraszam na wspólne oczyszczanie wg Terapii odkwaszającej organizm dr Renaty Colier.

Spotkania poprowadzi Joanna Szurkowska, dietetyk (terapia otyłości, żywienie sportowców, żywienie naturalne i przygotowanie diet dla Vege Runner’s).

Terminy:

Przewidziane dwa spotkania 2h

16.05 godz. 18.00 (piątek)
Wprowadzenie, omówienie teorii oraz praktyki z zakresu oczyszczania, ustalenie indywidualnych terminów oczyszczania.

29.05 godz. 19.00 (czwartek)
Wyjście, rozszeżenie jadłospisu po kuracji oczyszczającej.

Dla chętnych analiza składu ciała (przed i po kuracji).

KOSZT:

odpłatność 1 spotkanie 110zł

odpłatność 2 spotkania 160zł (z możliwością kontaktu telefonicznego w czasie oczyszczania)

odpłatność 2 spotkania + analiza składu ciała przed / po 170zł

 

2. ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Obserwacja prawidłowych i zdrowych zmian zachodzących w Twoim ciele z analizatorem składu ciała firmy Tanita, jest niewątpliwą motywacją do dalszych działań z zakresu wysiłku fizycznego oraz zmiany stylu odżywiania.

Pomiary dokonuje i analizuje dietetyk Joanna Szurkowska.

*Dlaczego Tanita? – precyzyjnie dokonuje pomiarów, wykorzystując bioimpedencję, co umożliwia precyzyjne oszacowanie składu ciała tj dokładnie określamy ilość tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej.

Systematyczne monitorowanie i analizowanie składu ciała jest podstawą do łatwego utrzymania oczekiwanej masy ciała.

TERMIN:

15.05 (czwartek) godz 16 – 20.00
Przewidziany czas spotkania – pomiar + omówienie 15minut / os.

KOSZT:
30 zł 1 pomiar
20 zł za następne/ kolejne pomiary

ZAPISY: Dietetyk Joanna Szurkowska 501 494 707