Masaż

Praktykuję jogę od 10 lat. Od 14 lat zajmuję się masażem. Jestem świadomy, co to ból i zmaganie się z własnymi ograniczeniami. Dzięki temu rozumiem swoich pacjentów. Wiem, że masaż, podobnie jak joga, poprawia funkcjonowanie całego organizmu, dając odprężenie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Proponuję kilka rodzajów masażu:

Masaż klasyczny – leczniczy

Masaż klasyczny oddziałuje na tkankę skórną i mięśniową, uelastycznia stawy i aparat więzadłowy. Dzięki niemu lepiej funkcjonują wszystkie układy naszego ciała:  układ krwionośny i chłonny, nerwowy, oddechowy jak również  pokarmowy i wydalniczy.  Jest to  uniwersalny masaż: wspomagający leczenie różnych stanów chorobowych oraz  przyspieszający powrót do zdrowia.

110 PLN (ok.  1h)

Autorski masaż odchudzający

Autorski masaż wspomagający odchudzanie  i  antycellulitowy wykonywany jest z minimalnym użyciem  oleju a także przy użyciu baniek. Jest to masaż dynamiczny z zastosowaniem mocnych technik uciskania i ugniatania. Na zakończenie masaż wykonywany jest specjalną mieszanką ziołową (pudrem), której głównym celem jest delikatny peeling oraz eliminacja toksyn.
Masaż ten:

 • ujędrnia i wygładza skórę,
 • usuwa martwy naskórek,
 • wspomaga eliminację toksyn z organizmu,
 • poprawia dotlenienie komórek,
 • ma działanie rozgrzewające i energetyzujące.

Optymalna ilość zabiegów to 2 masaże tygodniowo (10 masaży w serii).

150 PLN (ok. 1h)
140 PLN (przy wykupieniu 10 masaży)

Gabinet masażu w Szkole Jogi Małgorzaty Piechowiak

Ajurwedyjski masaż jogiczny

Ajurwedyjski masaż jogiczny  łączy starożytną wiedzę medyczną i asany w celu poprawienia stanu ciała i ducha, w tym m.in.:

 • pozwala odblokować kanały energetyczne nadis dla prawidłowego przepływu energii witalnej
 • poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu szkodliwe produkty przemiany materii są wydalane we właściwy sposób,
 • wzmacnia mięśnie, zwiększa ich elastyczność oraz ruchomość w stawach,
 • usuwa stany zapalne i opuchliznę,
 • zwiększa: wydolność płuc  i świadomość oddechu,
 • umożliwia właściwe funkcjonowanie układu nerwowego (uwalnia od stresu i napięć),
 • uświadamia i wzmacnia prawidłową postawę ciała,
 • wprowadza w głębokie poczucie relaksu.

Ajurwedyjski masaż jogiczny  nazywany jest „jogą dla leniwych”.  Wymagana jest jednak współpraca z masażystą i zaangażowanie  m.in. poprzez obserwację swojego ciała. Kiedy masażysta przechodzi do  rozciągania, wskazane jest, żeby osoba masowana  rozluźniła się  i zaczęła spokojnie oddychać zgodnie ze wskazówkami. Zwiększa to skuteczność masażu, a odblokowanie napięć następuje na poziomie komórkowym.

Do masażu stosowane są naturalne oleje, ewentualnie puder.  Olej jest  podgrzewany, dzięki  czemu dodatkowo rozgrzewa ciało i doskonale wnika w skórę oraz tkankę podskórną.

Ajurwedyjski masaż jogiczny może być doskonałym wstępem do podjęcia praktyki jogi lub jej uzupełnieniem.

Masaż ajurwedyjski Abhyanga – olejowy masaż całego ciała

Masaż ciepłymi, leczniczymi olejami pozytywnie wpływa na system immunologiczny,  wspomaga układ krwionośny i limfatyczny, stymuluje skórę, mięśnie i stawy, usuwa toksyny i odżywia komórki. Regularny masaż olejami idealnie usuwa głębokie napięcia, odpręża system nerwowy oraz zwiększa siły witalne.

Masaż Abhyanga pobudza organy wewnętrzne poprzez stymulację punktów „marma” a także kanałów energetycznych „nadis” odpowiedzialnych  za funkcjonowanie całego organizmu.

Masaże ajurwedyjskie są bardzo oleiste, dlatego warto to uwzględnić przy doborze odzieży.

1,5 h – 160 PLN (pełen masaż – zalecany)
1 h – 130 PLN

Zapraszam serdecznie

Lucjan, tel: 602 647 344